Εκτύπωση  Πρόγραμμα  Ομαδικών  2019-2020.

Εκτύπωση Golden eXperience Classes 2019-2020.

Εκτύπωση RPM-INDOOR CYCLING-FAT BURNING  2019-2020.

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 11.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
Μάριος
BODYPUMP10.00 - 11.00
Κωνσταντίνα
ZUMBA10.00 - 11.00
Christian
PILATES10.00 - 11.00
Νίκος
ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
Αλέξανδρος
11.00 - 12.00 CROSS TRAINING11.00 - 11.45
Απόστολος
FAT BURNING11.00 - 11.45
Μάριος
TRX11.00 - 11.45
Απόστολος
RPM - Spinning - Indor cycling11.00 - 11.45
Μιχάλης
ANTIGRAVITY YOGA11.00 - 11.45
Ελεάνα
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 TRX13.00 - 13.45
Μιχάλης


YOGA13.00 - 14.00
Ελεάνα
14.00 - 15.00 BODYPUMP14.00 - 15.00
Κωνσταντίνα
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ17.00 - 18.00
Κωνσταντίνα
BODYATTACK17.00 - 17.30
Δημήτρης


CXWORX17.30 - 18.00
Δημήτρης
PILATES17.00 - 18.00
Κωνσταντίνος
BODYATTACK17.00 - 17.30
Χρήστος


CXWORX17.30 - 18.00
Χρήστος
YOGA17.00 - 18.00
Νατάσα
PILATES17.00 - 18.00
Νατάσα
18.00 - 19.00 UBOUND18.00 - 18.45
Κωνσταντίνα


ZUMBA18.00 - 19.00
Christian
ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
Ειρήνη
BODYPUMP18.00 - 19.00
Κωνσταντίνα
UBOUND18.00 - 18.45
Κωνσταντίνα


YOGA18.00 - 19.00
Ελεάνα
ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
Νίκος
19.00 - 20.00 CROSS TRAINING19.00 - 19.45
Μιχάλης


BODYPUMP19.00 - 20.00
Δημήτρης
ANTIGRAVITY YOGA19.00 - 19.45
Ελεάνα


PILATES19.00 - 20.00
Ειρήνη
RPM - Spinning - Indor cycling19.00 - 19.45
Μάριος


TRX19.00 - 19.45
Ραφαέλος


BODYCOMBAT19.00 - 20.00
Αγγελική
ANTIGRAVITY YOGA19.00 - 19.45
Ελεάνα


PILATES19.00 - 20.00
Νατάσα
FAT BURNING19.00 - 19.45
Μάριος


BODYCOMBAT19.00 - 20.00
Κωνσταντίνα
20.00 - 21.00 TRX20.00 - 20.45
Ραφαέλος


FAT BURNING20.00 - 20.45
Μιχάλης


BODYATTACK20.00 - 21.00
Δημήτρης
RPM - Spinning - Indor cycling20.00 - 20.45
Ραφαέλος


BODYPUMP20.00 - 21.00
Κωνσταντίνα
CROSS TRAINING20.00 - 20.45
Μιχάλης


YOGA20.00 - 21.00
Τόνια
TRX20.00 - 20.45
Γιώργος


INDOOR CYCLING20.00 - 20.45
Κατερίνα


ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ20.00 - 21.00
Μάριος
CROSS TRAINING20.00 - 20.45
Μιχάλης


PILATES20.00 - 21.00
Κυριακή
21.00 - 22.00 YOGA21.00 - 22.00
Τόνια
CROSS TRAINING21.00 - 21.45
Κλεάνθης
ZUMBA21.00 - 22.00
Βάσω
BODYPUMP21.00 - 22.00
Θοδωρής
ZUMBA21.00 - 22.00
Christian
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 TRX11.00 - 11.45
Απόστολος
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 TRX13.00 - 13.45
Μιχάλης
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 TRX19.00 - 19.45
Ραφαέλος
20.00 - 21.00 TRX20.00 - 20.45
Ραφαέλος
TRX20.00 - 20.45
Γιώργος
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τετάρτη

Πέμπτη

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 ANTIGRAVITY YOGA11.00 - 11.45
Ελεάνα
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 ANTIGRAVITY YOGA19.00 - 19.45
Ελεάνα
ANTIGRAVITY YOGA19.00 - 19.45
Ελεάνα
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Πέμπτη

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 18.00 BODYATTACK17.00 - 17.30
Δημήτρης
BODYATTACK17.00 - 17.30
Χρήστος
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 BODYATTACK20.00 - 21.00
Δημήτρης
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 20.00 BODYCOMBAT19.00 - 20.00
Αγγελική
BODYCOMBAT19.00 - 20.00
Κωνσταντίνα
Click on the class name to get additional info

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 11.00 BODYPUMP10.00 - 11.00
Κωνσταντίνα
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 BODYPUMP14.00 - 15.00
Κωνσταντίνα
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 BODYPUMP18.00 - 19.00
Κωνσταντίνα
19.00 - 20.00 BODYPUMP19.00 - 20.00
Δημήτρης
20.00 - 21.00 BODYPUMP20.00 - 21.00
Κωνσταντίνα
21.00 - 22.00 BODYPUMP21.00 - 22.00
Θοδωρής
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 RPM - Spinning - Indor cycling11.00 - 11.45
Μιχάλης
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 RPM - Spinning - Indor cycling19.00 - 19.45
Μάριος
20.00 - 21.00 RPM - Spinning - Indor cycling20.00 - 20.45
Ραφαέλος
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18.00 - 19.00 UBOUND18.00 - 18.45
Κωνσταντίνα
UBOUND18.00 - 18.45
Κωνσταντίνα
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 11.00 ZUMBA10.00 - 11.00
Christian
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 ZUMBA18.00 - 19.00
Christian
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00 ZUMBA21.00 - 22.00
Βάσω
ZUMBA21.00 - 22.00
Christian
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 11.00 PILATES10.00 - 11.00
Νίκος
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 PILATES17.00 - 18.00
Κωνσταντίνος
PILATES17.00 - 18.00
Νατάσα
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 PILATES19.00 - 20.00
Ειρήνη
PILATES19.00 - 20.00
Νατάσα
20.00 - 21.00 PILATES20.00 - 21.00
Κυριακή
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
13.00 - 14.00 YOGA13.00 - 14.00
Ελεάνα
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 YOGA17.00 - 18.00
Νατάσα
18.00 - 19.00 YOGA18.00 - 19.00
Ελεάνα
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 YOGA20.00 - 21.00
Τόνια
21.00 - 22.00 YOGA21.00 - 22.00
Τόνια
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 11.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
Μάριος
ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
Αλέξανδρος
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ17.00 - 18.00
Κωνσταντίνα
18.00 - 19.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
Ειρήνη
ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
Νίκος
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ20.00 - 21.00
Μάριος
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 CROSS TRAINING11.00 - 11.45
Απόστολος
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 CROSS TRAINING19.00 - 19.45
Μιχάλης
20.00 - 21.00 CROSS TRAINING20.00 - 20.45
Μιχάλης
CROSS TRAINING20.00 - 20.45
Μιχάλης
21.00 - 22.00 CROSS TRAINING21.00 - 21.45
Κλεάνθης
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17.00 - 18.00 CXWORX17.30 - 18.00
Δημήτρης
CXWORX17.30 - 18.00
Χρήστος
Click on the class name to get additional info

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
Click on the class name to get additional info
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.00 - 12.00 FAT BURNING11.00 - 11.45
Μάριος
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 FAT BURNING19.00 - 19.45
Μάριος
20.00 - 21.00 FAT BURNING20.00 - 20.45
Μιχάλης
Click on the class name to get additional info

Δευτέρα

Τρίτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20.00 - 21.00 INDOOR CYCLING20.00 - 20.45
Κατερίνα
Click on the class name to get additional info

Πέμπτη