Εκτύπωση Προγράμματος

Εκτύπωση Προγράμματος Gx

    1. Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      10.00 - 11.00 PILATES10.00 - 11.00
      Μαρία
      ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
      Μαρία
      11.00 - 12.00 TRX11.00 - 11.45
      Σωτήρης
      TRX11.00 - 11.45
      Στέλιος
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00 Grit16.30 - 17.00
      Στέλιος
      Functional Training16.30 - 17.00
      Στέλιος


      TRX16.30 - 17.00
      Στέλιος
      17.00 - 18.00 CXWORX17.30 - 18.00
      Στέλιος
      Grit17.00 - 17.45
      Στέλιος
      18.00 - 19.00 BODYPUMP18.00 - 19.00
      Μαρία Ν.
      BODYCOMBAT18.00 - 19.00
      Μιχαλής
      CXWORX18.00 - 18.45
      Στέλιος


      Functional Training18.30 - 19.00
      Σωτήρης
      19.00 - 20.00 BODYPUMP19.00 - 20.00
      Αγγελική
      PILATES19.00 - 20.00
      Βασιλική
      BODYPUMP19.00 - 20.00
      Στέλιος
      20.00 - 21.00 PILATES20.00 - 21.00
      Αγγελική
      ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ20.00 - 21.00
      Στέλλα
      BODYPUMP20.00 - 21.00
      Κωνσταντίνα
      PILATES20.00 - 21.00
      Στέλλα
      TRX20.30 - 21.15
      Μιχάλης
      21.00 - 22.00 BODYCOMBAT21.00 - 22.00
      Μιχάλης
      TRX21.00 - 21.45
      Σωτήρης
      Click on the class name to get additional info

      Δευτέρα

      Τρίτη

      Τετάρτη

      Πέμπτη

      Παρασκευή

      Σάββατο

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      11.00 - 12.00 TRX11.00 - 11.45
      Σωτήρης
      TRX11.00 - 11.45
      Στέλιος
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00 TRX16.30 - 17.00
      Στέλιος
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      20.00 - 21.00 TRX20.30 - 21.15
      Μιχάλης
      21.00 - 22.00 TRX21.00 - 21.45
      Σωτήρης
      Click on the class name to get additional info

      Τρίτη

      Τετάρτη

      Παρασκευή

      Σάββατο

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      16.00 - 17.00 Functional Training16.30 - 17.00
      Στέλιος
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00 Functional Training18.30 - 19.00
      Σωτήρης
      Click on the class name to get additional info

      Τρίτη

      Πέμπτη

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      18.00 - 19.00 BODYPUMP18.00 - 19.00
      Μαρία Ν.
      19.00 - 20.00 BODYPUMP19.00 - 20.00
      Αγγελική
      BODYPUMP19.00 - 20.00
      Στέλιος
      20.00 - 21.00 BODYPUMP20.00 - 21.00
      Κωνσταντίνα
      Click on the class name to get additional info

      Δευτέρα

      Τρίτη

      Τετάρτη

      Παρασκευή

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      Click on the class name to get additional info
      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      16.00 - 17.00 Grit16.30 - 17.00
      Στέλιος
      17.00 - 18.00 Grit17.00 - 17.45
      Στέλιος
      Click on the class name to get additional info

      Δευτέρα

      Πέμπτη

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      Click on the class name to get additional info
      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      Click on the class name to get additional info
      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      Click on the class name to get additional info
      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      10.00 - 11.00 PILATES10.00 - 11.00
      Μαρία
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00 PILATES19.00 - 20.00
      Βασιλική
      20.00 - 21.00 PILATES20.00 - 21.00
      Αγγελική
      PILATES20.00 - 21.00
      Στέλλα
      Click on the class name to get additional info

      Δευτέρα

      Τρίτη

      Τετάρτη

      Πέμπτη

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      Click on the class name to get additional info
      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      10.00 - 11.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
      Μαρία
      11.00 - 12.00
      12.00 - 13.00
      13.00 - 14.00
      14.00 - 15.00
      15.00 - 16.00
      16.00 - 17.00
      17.00 - 18.00
      18.00 - 19.00
      19.00 - 20.00
      20.00 - 21.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ20.00 - 21.00
      Στέλλα
      Click on the class name to get additional info

      Τρίτη

      Πέμπτη

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      17.00 - 18.00 CXWORX17.30 - 18.00
      Στέλιος
      18.00 - 19.00 CXWORX18.00 - 18.45
      Στέλιος
      Click on the class name to get additional info

      Τρίτη

      Πέμπτη

      Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
      18.00 - 19.00 BODYCOMBAT18.00 - 19.00
      Μιχαλής
      19.00 - 20.00
      20.00 - 21.00
      21.00 - 22.00 BODYCOMBAT21.00 - 22.00
      Μιχάλης
      Click on the class name to get additional info

      Δευτέρα

      Τετάρτη