Εκτύπωση Προγράμματος

Εκτύπωση Προγράμματος Golden eXperience Classes  

        1. Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          10.00 - 11.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
          Σωτήρης
          PILATES10.00 - 11.00
          Μαρία
          BODYCOMBAT10.00 - 11.00
          Σωτήρης
          ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
          Μαρία
          PILATES10.00 - 11.00
          Μαρία
          11.00 - 12.00 TRX11.00 - 11.45
          Κλεάνθης
          RPM - Spinning - Cycling11.00 - 11.45
          Μάριος
          CROSS TRAINING11.00 - 11.45
          Κλεάνθης
          TRX11.00 - 11.45
          Αποστόλης
          12.00 - 13.00 BODYPUMP12.00 - 13.00
          Αρχοντία
          13.00 - 14.00 YOGA13.30 - 14.30
          Βάλια
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00 CXWORX17.30 - 18.00
          Δημήτρης
          Grit17.00 - 17.30
          Δημήτρης


          CXWORX17.30 - 18.00
          Δημήτρης
          18.00 - 19.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
          Βασιλική
          ZUMBA18.00 - 19.00
          Ειρήνη
          ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
          Μαρία
          BODYPUMP18.00 - 19.00
          Αποστόλης
          BODYCOMBAT18.00 - 19.00
          Σωτήρης
          PILATES18.00 - 19.00
          Βασιλική
          19.00 - 20.00 TRX19.00 - 19.45
          Σωτήρης


          PILATES19.00 - 20.00
          Μαρία
          RPM - Spinning - Cycling19.00 - 19.45
          Μάριος


          BODYPUMP19.00 - 20.00
          Αγγελική Μ.
          PILATES19.00 - 20.00
          Βασιλική
          TRX19.00 - 19.45
          Μιχάλης


          ZUMBA19.00 - 20.00
          Ειρήνη
          CROSS TRAINING19.00 - 19.45
          Αποστόλης


          BODYPUMP19.00 - 20.00
          Κωνσταντίνα
          20.00 - 21.00 BODYPUMP20.00 - 21.00
          Αρχοντία
          CROSS TRAINING20.00 - 20.45
          Αποστόλης


          BODYCOMBAT20.00 - 21.00
          Αγγελική Μ.
          TRX20.00 - 20.45
          Αποστόλης


          BODYPUMP20.00 - 21.00
          Κωνσταντίνα
          RPM - Spinning - Cycling20.00 - 20.45
          Μιχάλης


          PILATES20.00 - 21.00
          Ειρήνη
          CXWORX20.00 - 20.30
          Κωνσταντίνα
          21.00 - 22.00 Grit21.00 - 21.30
          Αρχοντία


          BODYCOMBAT21.00 - 22.00
          Βικτώρια
          YOGA21.00 - 22.00
          Βάλια
          CXWORX21.00 - 21.30
          Κωνσταντίνα
          YOGA21.00 - 22.00
          Βάλια
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Τρίτη

          Τετάρτη

          Πέμπτη

          Παρασκευή

          Σάββατο

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          11.00 - 12.00 CROSS TRAINING11.00 - 11.45
          Κλεάνθης
          12.00 - 13.00
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00
          19.00 - 20.00 CROSS TRAINING19.00 - 19.45
          Αποστόλης
          20.00 - 21.00 CROSS TRAINING20.00 - 20.45
          Αποστόλης
          Click on the class name to get additional info

          Τρίτη

          Τετάρτη

          Παρασκευή

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          12.00 - 13.00 BODYPUMP12.00 - 13.00
          Αρχοντία
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00 BODYPUMP18.00 - 19.00
          Αποστόλης
          19.00 - 20.00 BODYPUMP19.00 - 20.00
          Αγγελική Μ.
          BODYPUMP19.00 - 20.00
          Κωνσταντίνα
          20.00 - 21.00 BODYPUMP20.00 - 21.00
          Αρχοντία
          BODYPUMP20.00 - 21.00
          Κωνσταντίνα
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Τρίτη

          Τετάρτη

          Πέμπτη

          Παρασκευή

          Σάββατο

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          11.00 - 12.00 TRX11.00 - 11.45
          Κλεάνθης
          TRX11.00 - 11.45
          Αποστόλης
          12.00 - 13.00
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00
          19.00 - 20.00 TRX19.00 - 19.45
          Σωτήρης
          TRX19.00 - 19.45
          Μιχάλης
          20.00 - 21.00 TRX20.00 - 20.45
          Αποστόλης
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Τετάρτη

          Πέμπτη

          Σάββατο

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          18.00 - 19.00 ZUMBA18.00 - 19.00
          Ειρήνη
          19.00 - 20.00 ZUMBA19.00 - 20.00
          Ειρήνη
          Click on the class name to get additional info

          Τρίτη

          Πέμπτη

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          Click on the class name to get additional info
          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          10.00 - 11.00 PILATES10.00 - 11.00
          Μαρία
          PILATES10.00 - 11.00
          Μαρία
          11.00 - 12.00
          12.00 - 13.00
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00 PILATES18.00 - 19.00
          Βασιλική
          19.00 - 20.00 PILATES19.00 - 20.00
          Μαρία
          PILATES19.00 - 20.00
          Βασιλική
          20.00 - 21.00 PILATES20.00 - 21.00
          Ειρήνη
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Τρίτη

          Τετάρτη

          Πέμπτη

          Παρασκευή

          Σάββατο

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          13.00 - 14.00 YOGA13.30 - 14.30
          Βάλια
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00
          19.00 - 20.00
          20.00 - 21.00
          21.00 - 22.00 YOGA21.00 - 22.00
          Βάλια
          YOGA21.00 - 22.00
          Βάλια
          Click on the class name to get additional info

          Τρίτη

          Πέμπτη

          Σάββατο

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          10.00 - 11.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
          Σωτήρης
          ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ10.00 - 11.00
          Μαρία
          11.00 - 12.00
          12.00 - 13.00
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00 ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
          Βασιλική
          ΠΟΔΙΑ-ΚΟΙΛΙΑ18.00 - 19.00
          Μαρία
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Τετάρτη

          Πέμπτη

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          17.00 - 18.00 CXWORX17.30 - 18.00
          Δημήτρης
          CXWORX17.30 - 18.00
          Δημήτρης
          18.00 - 19.00
          19.00 - 20.00
          20.00 - 21.00 CXWORX20.00 - 20.30
          Κωνσταντίνα
          21.00 - 22.00 CXWORX21.00 - 21.30
          Κωνσταντίνα
          Click on the class name to get additional info

          Τρίτη

          Τετάρτη

          Πέμπτη

          Παρασκευή

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          10.00 - 11.00 BODYCOMBAT10.00 - 11.00
          Σωτήρης
          11.00 - 12.00
          12.00 - 13.00
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00 BODYCOMBAT18.00 - 19.00
          Σωτήρης
          19.00 - 20.00
          20.00 - 21.00 BODYCOMBAT20.00 - 21.00
          Αγγελική Μ.
          21.00 - 22.00 BODYCOMBAT21.00 - 22.00
          Βικτώρια
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Τρίτη

          Τετάρτη

          Παρασκευή

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          Click on the class name to get additional info
          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          17.00 - 18.00 Grit17.00 - 17.30
          Δημήτρης
          18.00 - 19.00
          19.00 - 20.00
          20.00 - 21.00
          21.00 - 22.00 Grit21.00 - 21.30
          Αρχοντία
          Click on the class name to get additional info

          Δευτέρα

          Πέμπτη

          Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
          11.00 - 12.00 RPM - Spinning - Cycling11.00 - 11.45
          Μάριος
          12.00 - 13.00
          13.00 - 14.00
          14.00 - 15.00
          15.00 - 16.00
          16.00 - 17.00
          17.00 - 18.00
          18.00 - 19.00
          19.00 - 20.00 RPM - Spinning - Cycling19.00 - 19.45
          Μάριος
          20.00 - 21.00 RPM - Spinning - Cycling20.00 - 20.45
          Μιχάλης
          Click on the class name to get additional info

          Τρίτη

          Πέμπτη